17 Ocak 2013 Perşembe

Babe Çatlak Kremi


Babe Çatlak Kremi


Babe çatlak kremi hamilelik ya da kilo alıp vermeye bağlı oluşan , çoğunlukla karın , kasık , kalça ve basen bölgelerinde, nadiren de göğüs , omuz ve baldırlarda da görülebilen çatlakları önlemek , oluşmuş çatlakları da tedavi etmek amacı ile kullanılan bir  dermokozmetik üründür.

Bir çok Çatlak kremi markası mevcut olmasına rağmen, en çok tercih edilen ve hekimler tarafından en sık reçete edilen ürünler Babe Çatlak Kremi  , Lierac Phytolastil Çatlak Kremi ve Elancyl Çatlak Kremi'dir.

  
Hamilelik, doğum sonrası, aşırı kilo, diyet gibi durumlarda derinin gerilmesiyle oluşmuş/oluşabilecek çatlak tedavisinde ve engellemesinde kullanılır.
• Önemli yağ asitleriyle cilt yenileyici masaj kremidir.
• Hamilelik, doğum sonrası, aşırı kilo, diyet gibi durumlarda derinin gerilmesiyle oluşmuş/oluşabilecek çatlak tedavisinde ve engellemesinde kullanılır.
• Cilt üzerinde onarıcı ve yumuşatıcı etki gösterir.
• Gerginlik izlerine esnekliği, elastikiyeti ve sıkılığı yeniden kazandırır.
• Nemlendirici, tazeleyici ve lipolitik özelliğe sahiptir.


Babe Çatlak Kremi İçerik: 

Devedikeni, aslanpençesi, atkuyrğu...... 2.50%
Şam Gülü................................................2.00%
Silanol....................................................1.50%
Centella Asıatıca (Gotu Kola)..................1.00%
Vitamin - E..............................................0.25%


Babe Çatlak Kremi Kullanımı: 

İhtiyaç duyulan bölgeye (alt karın, kalçalar ve göğüsler) sabah ve akşam hafif dairesel bir masajla uygulayınız. Sürekli tedavi tavsiye edilir.Bu ürünlerin heniz hamilelik çatlakları oluşmadan kullanılması %100'e yakın başarı sağlar ve çatlak oluşumunu önler.Babe Çatlak Jeli ve Çatlak tedavisinde kullanılan diğer çatlak tedavi edici ve önleyici jel , krem ampül gibi ürünleri dermomarket.com ve online eczane sitelerinden satın alabilirsiniz. Dermomarket.com da babe çatlak kremi ve hamilelik çatlaklarında kullanılan diğer ürünlerle ilgili kullananların yorumları, babe çatlak kremi fiyatı, babe çatlak kremi içeriği, etkileri gibi konularda bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz en ucuz fiyatlarla ve taksitle Babe Çatlak Kremi satın alabilirsiniz. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder