20 Şubat 2013 Çarşamba

Lierac Phytolastil Jel


Lierac Phytolastil Çatlak Tedavisi için Jel 


Lierac
Lierac Phytolastil Jel
        Lierac Phytolastil Çatlak tedavisi ve önlemesinde kullanılan jel, hamilelik ve ergenlik dönemi gibi çatlak oluşum riskinin yüksek olduğu dönemler için vazgeçilmez bir üründür. 
        Bir bayanın hayatı boyunca yaşayabileceği en zor şartlardan birisi hamileliktir.
       Bayanlarda hamilelik süreci boyunca daha önce söz konusu olmayan değişimler vücut yüzeyinde kendini gösterir.  Özellikle hormon dengesinin alt üst olması bahsi geçen değişimlerin esas temelini oluşturmaktadır.
       Hamileliğin bayanlara getirdiği birçok değişim olmakla birlikte özellikle karın ve göğüs bölgesi civarında belirgin olarak görülen çatlaklar bunların başlıcalarıdır. Çatlaklar görüntü olarak bayan bireylere rahatsızlık vermelerinin yanında önlem alınmadığı takdirde ömür boyu beraberlerinde taşımak zorunda kalacakları izlere sebep olur. 
       Yukarıda bahsi geçen göğüs ve karın bölgesi çatlakları için uygun bakım ürünlerinden yardım almak hem var olan çatlakları gidermede hem de yenilerinin oluşmasını engellemede etkili olabilmektedir. Lierac markası da cilt yüzeyinde çatlak bakımı sağlama amaçlı ürünler geliştiren markalardan biridir.
      İçerik : Göğüs ve karın bölgesi çatlakları üzerinde etkili Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel ürün özellikle bitkisel içeriği sayesinde hamile bayanlara ve bebeklerine zarar vermemektedir. At kuyruğu ekstresial kamelya ektresi ve Sarmaşık extresibileşenlerinden oluşan ( Alchemillia, Ivy ve Horstail ) bu etkili ürün sayesinde hamilelik sorunlu bir dönem olmaktan çıkmaktadır. 
      Uygun bakım yapıldığında  ve gerekli tedbirler alındığında hamilelik çatlakları önlenebilir ve tedavi edilebilir izlerdir.


      Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel hamileliğin 4. ayından itibaren düzenli olarak kullanılması şartı ile etkisini üst düzey gösteren bir üründür. Özellikle uzmanlar Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jeli sabah ve akşam haricen kullanmayı önermektedirler. Unutulmamalıdır ki Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel Avrupa’da doktorların en çok reçetelendirdiği ürünlerin başında gelmektedir.

ÜrününSon kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 6 ay olarak belirlenmiştir. Stoklarımızdaki ürünler Türkiye'ye en son ithal edilen ürün serisindendir. Lierac Phytolastil serisinin Türkiye de sadece Jel ve Ampül formu satışa sunulmaktadır. Yurt dışında aynı serinin Sprey Solusyonu da bulunmaktadır.  

Özellik:


* Phytolastil Gel gebeliğin 3.ayından lohusalık bitene kadar çatlak oluşumuna eğilimli olan bacaklar, göğüs, kalça ve karına günde bir veya iki defa uygulanması tavsiye ediilir. Doğumdan sonra da en az 1 ay kullanılması önerilir, bu şekilde vücudun toparlanma ve sıkılaşma süreci hızlanır.

Kullanım Şekli:


Sonuçlar phytolastil'in cilt uygulanmasında titizliğe bağlıdır. Ürünü parmak uçlarınızda önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Emilim tamamlandıktan sonra ovalamayı kesiniz.

İçerik:


Alchemılla Vulgarıs Extract, Hedera Helıx (IVY) Leaf/Stem Extract, Equısetum Arvense Extract.

Kaynak : 
http://www.dermomarket.com/Lierac-Urunleri

http://www.dermomarket.com/Lierac-phytolastil-catlak-gidericiler,TA-13263.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder