20 Şubat 2013 Çarşamba

Vichy Action integrale Vergetures Çatlak Kremi

Vichy Action integrale Vergetures Çatlak Kremi

Vichy  Action İntegrale Çatlak Kremi


     Vichy Action İntegrale Vergetures Çatlaklara Karşı Önleyici ve Düzeltici Krem Varolan Çatlak İzlerinin Görünümünü ve Çatlak İzlerinin Oluşma Riskini Azaltmaya Yardımcı Olur ve Cildi Sıkılaştırır.
     Kiloda ve / veya vücuttaki değişiklikler, cildin önemli bir biçiminde gerilmesi, çatlak izlerinin oluşmasına sebep olur. Bu izler çoğunlukla hormonal değişime bağlıdır. Ergenlikte, hamilelik dönemlerinde, önemli ve hızlı kilo değişikliklerinde çatlak oluşumları görülebilir.
     Cilt dokusu üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar gösterir ki; çatlak izlerinin oluşumu, kolajen ve elastin leflerindeki zayıflık sonucu oluşur. Cilt, elastikiyetini ve gerilmeye karşı dayamıklılığını kaybeder. Bu cilt sorununa karşı etkin şekilde savaş açmak için Vichy Laboratuarları çatlaklara karşı önleyici ve düzeltici bir bakım kremi üretti.


Vichy Action İntegrale Vergetures
Silisyum, besleyici bitki yağları ve Hydroxprolin ile güçlendirilmiş formülüyle çatlaklar üzerinde çift etki;

Önleyici Etki
İyi nemlendiren ve beslenen cildin esnekliği korunurken, gerilmelere karşı daha dayanıklı hale gelmesi sağlanır. Bu sayede çatlak izi oluşumunun önlenmesinde önemli ölçüde yardımcı olur.

Düzeltici Etki
Cildin sıkılaşmasına ve yeniden yapılanmasına yardım ederek çatlak izlerinin gözle görünür şekilde azalmasına yardımcı olur. İzler küçülür ve renkleri silikleşir.
Parfüm içermez. Hipoalerjeniktir. Alkol içermez.
Jinekologlar tarafından test edilmiştir.

Nasıl Kullanılır?
Hergün kullanın. Söz konusu lekelerin oluşumuna müsait bölgelere sürün; karın, göğüsler, kalçalar gibi. Tamamen emilene kadar masaj yapın.

Koruyucu Etkisi İçin
Hamilelik döneminde 4. aydan itibaren kullanın.

Varolan İzler İçin
3 ay boyunca devamlı olarak kullanın. İyi sonuç için, düzenli kullanım gerekir. Hamilelik, kendinize bakmanızı gerektiren özel bir dönemdir. Bu yüzden, Vichy Laboratuarları, basit masajlarla birlikta çatlak izlerine karşı bakım kremini kullanmanızı öneriyor. Bu masaj teknikleri, hamile kadınlar için masajlarda uzman olan fizik tedavi uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Kendinizi saha rahat ve bebeğinize daha yakın hissetmenize yardımcı olmak için bu masajı akşamları yapmanız en iyisidir.

Karın Masajı
Karnınızın altında ellerinizi birleştirin. Karnınızın iki yanında, yavaşça bastırarak ellerinizi yukarı çekin. Çapraz yaparak işlemi tamamlayın. Bir elinizi diğerinin üstüne gelecek şekilde, ellerinizi birleştirin, yavaşça bastırarak saat yönünde büyük dairesel hareketlerle masaj yapın.

Göğüs Masajı
Bu masaj göğüslerinizin ağrılarını azaltmanızı sağlar. Bir göğsünüzü, ters taraftaki elinizle alttan destekleyin ve elinizi düz tutarak önce dıştan içe sonra yukarıya omuza doğru masaj yapın.

Üst Bacak ve Kalça Masajı
Dizden yukarı doğru, üst bacağı, kalçaları ve popuyu içeren masaj yapın. Popoda ve üst bacakta büyük hareketlerle masajınızı tamamlayın.

İçerik:

Aqua, Cyclopentasıloxane, Glycerın, Propylene Glycol, Stearoxy Dımethıcone Myreth-3 Myrıstate, Propylene Glycol Stearoxy Dımethıcone, Chlorphenesın, Dısodıum EDTA, Hydrogenated Lecıthın, Laureth-7, Centalle Asıatıca Extract Butyrospermum Parkıı Butter, Polyacrylamıde.

Hamilelik Çatlakları önlenebilir cilt kusurlarıdır. Uygun tedbirleri alarak hamilelik çatlaklarından korununuz. Bu ürünleri eczaneler ve dermoeczanem online eczane sitesinden satın alabilirsiniz. 

Kaynak : 

http://www.dermoeczanem.com/?urun-3679-Vichy-Action-Integrale-Vergetures-Catlak-Kremi-200ml.htmlHiç yorum yok:

Yorum Gönder