27 Mart 2013 Çarşamba

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml.


Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml.


Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml


Vücudunuz için sayısız etkiye sahip olan Bio Oil , deri yaşlanması problemini de ortadan kaldırıyor.Tamamen sağlıklı olan Bio Oil Cilt Bakım Yağı ile cilt sorunlarınızdan kurtulun. BioOil ciltteki iyileşmiş yara izlerinin, çatlak tedavisi ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye destek olmak için önerilen özel bir ürünüdür. Yaşlanma belirtileri gösteren ve nemsiz ciltler için de rahatlıkla önerilir.

Yararları:

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml.
Bio Oil Tüm Cilt Problemlerinize Çözüm Sunuyor.Yara İzleri için:
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml

Yara izleri, yaranın etrafındaki kolajen üretiminin artması nedeniyle iyileşme sürecinin kaçınılmazıdır. Yara izleri zamanla değişime uğrasa da geride kalıcı bir iz kalabiliyor. BioOil Hamilelik Çatlakları nı tamamen yok etmekle birlikte bu yara izlerinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

BioOil  kullanım süresi olarak en az 3 ay boyunca günde iki kez yara izinin üzerine dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulanmalıdır. BioOil, yeni oluşan yaralar iyileştikten sonra kalan izler üzerine uygulanmalı, açık yara üzerine sürülmemelidir.


Çatlaklar için:
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml 
Vücut, cilt yüzeyinden daha hızlı genişlediğinde cilt dokusu yırtılır ve iyileştikçe yara izlerinin oluşmasına sebep olur. Bu yara izleri cilt yüzeyinde çatlak izi olarak gözle görülebilir.Çatlak izleri kalıcıdır ve BioOil tamamen gidermemekle birlikte çatlak izlerinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.


BioOil en az 3 ay boyunca günde iki kez çatlak izlerinin üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Hamileliğin üçüncü ayından sonra karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak izi oluşumuna yatkın bölgelere uygulanmaya başlanmalıdır.


Düzensiz Cilt Tonu:

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml

Düzensiz cilt tonu vücudun ürettiği melanin seviyesindeki değişkenlik sonucunda ortaya çıkar. Bu durum aşırı güneşe maruz kalma, kalitesiz cilt bakım ürünleri kullanmı gibi dış etkenlerin yanı sıra hamilelik, menopoz veya ağızdan alınan bazı ilaçların neden olduğu hormonal dalgalanmalar sonucu ortaya çıkar. BioOil düzensiz cilt tonu görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

BioOil en az 3 ay boyunca günde iki kez, düzensiz cilt tonuna sahip bölgelere uygulanmalıdır. BioOil güneş koruma faktörü içermez. Güneş koruyucu kullanmadan önce cildinizin BioOil’i iyice emdiğinden emin olun ve ardından güneş koruma faktörlü bir ürün kullanın.


Yaşlanma Belirtileri:
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml

Yaşlanma kaynaklı kırışıklıkların temel nedeni ciltteki kolajen üretiminin yavaşlaması ve elastikiyetin azalmasıdır. BioOil ciltteki kırışmış görünümünü azaltmaya, cildi yumuşak, pürüzsüz ve daha esnek hale getirmeye yardımcı olan bir çok etken madde içerir. Ayrıca BioOil cildi nemlendirerek ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

BioOil yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde en az iki kere uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Nemsiz ciltler için:

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml

Cilt yüzeyi gözle görülmeyen koruyucu bir yağ tabakası sayesinde nemin ciltten kaçmasını önler. Kuru havaya sahip ortamlarda bu yağ tabakası nemi korumada yetersiz kalır. Her gün banyo yapmak veya duş almak, sabun kullanımı ve suyun nem emici etkileri nem kaybını hızlandırabilir. BioOil cildin doğal yağ tabakasını takviye ederek nem tutma fonksiyonunu geri kazanmasına yardımcı olur.

BioOil cilde günde en az iki kere uygulanmalıdır.

Tüm uygulamalarında sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.İçeriği:
Bitkisel İçerikler: Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula Yağı), Lavandula Angustifolia Oil (Lavanta Yağı), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Biberiye Yağı), Anthemis Nobilis Flower Oil (Papatya Yağı)
 Vitaminler:Retinyl Palmitate (A vitamini), Tocopheryl Acetate (E vitamini), Yağ Yapısı, Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, BHT, Bisabolol, Koku (Gül), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool.
Renk:Turuncu: CI 26100 (Red 17), Pembe: CI 26100 (Red 17) ve CI 60725 (Violet 2)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder