30 Mart 2013 Cumartesi

Lierac ürünleri

Lierac Paris Ürünleri Türkiye'de

Lierac
Lierac Ürünleri

Lierac Paris dermokozmetik cilt ve vücut bakım ürünlerinin üretici Ales Grup artık Türkiye'de kendi şirketini kurdu. Ales group aynı zamanda Phyto saç bakım ürünlerinin  de üreticisi.  Firmanın Türk dermokozmetik pazarını çok büyük bir potansiyele sahip olarak gördüğü ve bu nedenle eski distribütör Saka kozmetik ile bağlarını koparttığı söyleniyor.  Lierac Phytolastil Jel ve Ampül markanın tüm dünyada en çok satılan ürünü.
Lierac Markasının ülkemizde kendi şirketi ve kendi dağıtım şebekesi ile faaliyete başlamış olması Lierac Kullananlar açısından iyi yorumlanmakta. Marka gerek ürün tanıtımı gerekse diğer alanlarda bundan sonra daha aktif bir çalışma sergileyecek gibi görünüyor. Lierac Türkiye'nin tepedeki ismi ise daha önceden Caudalie Ürünlerinden tanıdığımız Sibel Şakir. Caudalie ürünlerinde elde ettiği başarılı performans Sibel Hanım'ı böylesine seçkin bir markanın tercih etmesindeki en önemli faktörlerden sadece birisi.

Lierac cilt bakım ürünleri oldukça geniş ve etkili bir ürün yelpazesine sahip. Kullananlarca en çok olumlu yorum alan ürün grubu olarak vücut grubu ürünleri sayabiliriz. İleriki dönemde Lierac ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgiler sunmaya devam edeceğiz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder