8 Nisan 2013 Pazartesi

BABE Çatlak Tedavisi Kremi 200ml


BABE Çatlak Tedavisi Kremi 200 ml


BABE Çatlak Tedavisi Kremi 200ml
Babe Çatlak Kremi


BABE çatlak tedavisi kremi faydaları: Cilt çatlakları gebelik, ergenlik ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı oluşan, estetik açıdan birçok kişiyi rahatsız edebilen izler olarak tanımlanabilmektedir. Çatlak izleri genelde yüzeyden çökük, yırtık şeklindedir. Yeni oluştuklarında renkleri mor, kırmızıya yakın gözlenir. Yıllar geçtikçe renkleri açılarak gri kurşuni ve ya beyaz bir renk alır. Cilt çatlakları karın, kalça, basen, sırt, kollar, göğüs üstleri, diz arkaları, baldırlarda gözlemlenebilmektedir. Çatlak dokusu incelendiğinde bağ doku elemanları adı verilen, dokuları sıkı tutan ve canlılık veren doku elemanlarının azalarak cildin sıkı esnek yapısını kaybetmiş olduğunun farkına varmak mümkündür. Bu eskime ve gevşemeyi gidermek için dokudaki bağ doku elemanlarını tekrar oluşturmak gerekir. Babe Çatlak Tedavisi Kremi var olan çatlaklardaki uzunlukları ve genişlikleri azaltarak var olan çatlakları yumuşatıcı etkiye sahiptir. Çatlayan cilt yapısının kaybettiği elastikiyetini ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Mevcut çatlakların belirsiz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Yeni oluşmaya başlamış çatlakları yok eder. Nemlendirici, yumuşatıcı ve yeniden yapılandırıcı etkilere sahiptir. Yine cilt yağlanması, hamilelik, gelişme ve diyet benzeri durumlarda oluşan çatlakların oluşumuna izin vermemektedir. Tıbbi ve cerrahi tedaviler için de tamamlayıcıdır. Füssür oluşumunu önleyici etkisi bulunmaktadır.

Etkiler: nemlendirme, bakım, sıkılaştırıcı

Uygun cilt tipleri :stria problemli ciltler

Kullanım Bilgileri:
Ekilenen vücut bölgelerine sabah ve akşam dairesel masajla uygulayınız. Sürekli kullanımı tavsiye edilir.

Bu sayfamızda BABE Ürünleri içerisinden , BABE çatlak tedavisi kremi isimli dermokozmetik ürün hakkında kullanım bilgileri, BABE çatlak tedavisi kremi Kullananların yorumları, BABE çatlak tedavisi kremi fiyatları ve içeriği hakkında bilgiler sunulmuştur.

İçerik:  lady’s thistle , lady’s mantle , %2.5 horsetail, %2 rosa moschata, %1.5 silanol, %1 centella asiatica, %0.25 vitamin E.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder