8 Nisan 2013 Pazartesi

Bepanthol Çatlak Önleyici Krem


Bepanthol Çatlak Önleyici Krem 150ml


Bepanthol Çatlak Önleyici Krem
Bepanthol Çatlak Önleyici KremBepanthol Çatlak Önleyici Krem hamile kadınların büyük kısmında çatlak izleri gelişmekte, bunlar bazen hamileliğin ilk üç ayı gibi erken bir dönemden itibaren ortaya çıkan çatlak izleri en fazla büyümenin olduğu karında ortaya çıkmakla birlikte, göğüsler ve vücudun diğer bölgelerinde de oluşan çatlakları önleyici ve giderici olarak üretilmiştir.
Bepanthol Çatlak Önleyici Krem, cildinizin hamilelik sırasında  ve doğum sonrasında ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir. Vücut bakımı için cildin esnek ve elastik kalması, cilt bariyerinin desteklenmesi amacıyla hamilelik boyunca beslenmesi ve nemlendirilmesi için gerekli bileşenleri tek bir formül şeklinde içermektedir.
 - Çatlak izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu bilinen Centella Asiatica Ekstraktı içerir. Centella Asiatica kollajen üretimini uyararak cildin güçlenmesini sağladığı bilinen tropikal bir bitkidir.
 - Bu harika çatlak tedavisi ürünü cildin yumuşak, esnek ve elastik olması için deriyi beslediği ve nemlendirdiği kanıtlanmış bileşikler olan Pro Vitamin B5 ve Gliserin içerir
 - İçeriğindeki Saf zeytinyağı ve deri lipidleri cildin dış etkenlere karşı korunmasında kilit rol oynayan cilt bariyerine destek sağlar.
Kullanım şekli:
Etkili sonuç almak için Bepanthol Çatlak Önleyici Kremi hamilelik boyunca günde iki kez( sabah ve akşam) aynı oranda ve hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Doğum sonrasında kullanıma devam edilebilir.

Bepanthol Çatlak Önleyici Krem
Bepanthol Çatlak Önleyici Krem
  


   Bepanthol  Çatlak Önleyici Krem
  Dermatolojik olarak test edilmiştir
  Hipoalerjeniktir
  Koruyucu madde içermez
  Renklendirici içermez

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder