28 Ağustos 2014 Perşembe

Hamilelik Çatlakları İçin Mustela Strech Marks Double Action

Hamilelik Çatlakları


Özellikle hanımların hamilelik ve ergenlik gibi hormonlarının farklı çalıştığı ve ani kilo alımının arttığı dönemlerde çatlak problemi sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Eğer aileden gelen bir yatkınlıkta söz konusu ise yardımcı bir ürün kullanmadan bu sorunla mücadele etmek çok zordur. Dermatoloji uzmanları çatlakların, cildin aşırı gerilmesi sonucu derideki elastik dokunun kırılması ile oluştuğunu vurguluyorlar. Hamilelik döneminde vücudun hızla büyüyen bölgelerini cilt bakım kremleriyle beslemek hem cildi dinlendirir, hem de çatlakların oluşmasını engellemede yardımcı olur. Mustela Stretch Marks Double Action hamileliğin üçüncü ayından itibaren kullanabileceğiniz çatlak karşıtı cilt bakım ürünüdür.

Mustela Strech MarksDouble Action çatlak oluşumunu önleyici bakım kreminin etkili formülasyonu; elastoregulator, nemlendirici, AHA ve besleyici yağları barındırmaktadır. Bu etkili bileşenler sayesinde cildin sahip olduğu elastikiyeti geri kazandırma konusunda bir hayli iddialı olan Mustela Strech Marks Double Action çatlak oluşumunu önleyici bakım kremi ayrıca içerdiği silisyum, eser maddeler, sophora jaonica kompleksi sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesini tetikleyici özelliğe sahiptir.

Özellik:

Hamileliğin başlangıcından doğumu takiben ilk 1 ayın sonuna kadar önleyici bakım olarak kullanılır.

Masaj yapmaya elverişli yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Patentli formülündeki besleyici ve yumuşatıcı yağlar cildin esnekliğini ve sıkılığını yeniden keşfetmesine yardımcı olur.


Kullanım Şekli:

Hamilelik süresince ve doğumdan sonraki bir ay boyunca karın, göğüsler, baldır, basen ve kalça gibi çatlak oluşumuna elverişli bölgelerde dairesel hareketlerle masaj yapılarak günde 2 kez uygulanır. Giyisilerde leke yapmaz ve uyguladıktan kısa süre sonra giyinmenixe olanak verir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder