8 Ocak 2015 Perşembe

Babe Çatlak Bakım Kremi

Babe Çatlak Bakım Kremi


Bebek sahibi olmak isteyenler ve hamile bayanlar için, en önemli endişe konularından biri olan, rahatsızlık veren bir estetik kaygıdır hamilelik çatlakları. Bazı gebeliklerde hiç oluşmazken, bazı kadınların karınlarında, göğüslerinde, kalça ve bacaklarında oluşabiliyor. Hatta bazen kollarda bile görülebiliyor. İlk çıktıklarında daha belirginken, gebelik sonrasında, tam olarak iyileşmemekle birlikte, hafifleyip daha az görünür hale geliyorlar.


Çatlak Oluşumunu Artıran Etkenler

Genetik

Cildin kuruyarak elastikiyetini kaybetmesi

Hızlı kilo alma

Aşırı kilo alma

Tüm bunların bir arada olduğu durumlarda çatlak oluşumu kaçınılmaz bir son olacaktır. Cilt üzerinde oluşan çatlaklar için çözüm arandığında, Babe çatlak Kremi ürünleri oluşan çatlaklar üzerinde de etkilidir. Ancak çatlağın boyutu, tipi ve cildin yapısı çatlaklar açısından son derece önemlidir ve ürünlerin etkisi de bu nedenle uzun sürede görülebilir.

Çatlak izleri, cilt üzerinde ilk başlarda kırmızılıklar olarak ortaya çıkar, müdahale edilmez ise beyaz çizgiler haline dönüşür. Çizgilerin uzunluğu ve derinliği kişiden kişiye değişebilmektedir. Çatlak çizgileri karın, diz, kol, kalça ve daha birçok bölgede görülebilir. Çatlakları bilimsel olarak, cildin bağ dokularının zamanla gevşeyerek, esnekliğini kaybetmesi olarak tanımlayabiliriz. Esnekliği geri kazanmak için, cildin dokusundaki bağ doku elemanlarını tekrar oluşturmak gerekir. Bunun için çeşitli vücut egzersizleri yapabileceğimiz gibi, yapı onarımı sağlayan çatlak kreminden de yararlanabiliriz.

Babe Çatlak Bakım Kremi var olan çatlaklardaki uzunlukları ve genişlikleri azaltarak var olan çatlak görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca yeni oluşmuş çatlak bakımı konusunda uzmandır. Çatlayan cilt yapısının kaybettiği elastikiyetini ve dayanıklılığını artırmaya da yardımcı olmaktadır. Yine cilt yağlanması, ani kilo değişimi, gelişme ve diyet benzeri durumlarda oluşan çatlakların bakımını sağlamaktadır. Anne adayları için uygundur. Babe Çatlak Bakım Kremi bütün bu olumlu etkilerine ek olarak tamamlayıcı pozisyonda görev alabilmektedir.


Babe’nin sizlere sunmuş olduğu bu ürün, çatlayan bölgelerde doku onarımına yardımcı olur. Yeni oluşmaya başlayan çizgilerin görünümünü azaltır. Hamile kadınların sıkça tercih ettiği bir üründür. Bebek sağlığı açısından bir tehlike oluşturmaz. Çatlak oluşumunu en baştan engellemek için, hamile kadınların karnın büyüdüğü andan itibaren kullanmaları önerilir. Üründen en etkili sonucu almak istiyorsanız, devamlılığı sürdürmelisiniz. Etkilenen bölgelere sabah ve akşam olmak üzere, günde iki kere uygulamalısınız. Ürün kullanıcıları, hamileliklerini karın bölgelerinde çatlak görünüme sahip olmadan tamamladıklarını gözlemlemiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder