22 Mayıs 2015 Cuma

Gebelik Çatlaklarından Korunmak İçin Burts Bees

Gebelik Çatlaklarından Korunmak İçin Burts Bees


Shea Yağı Yüzyıllardır, güneş ve soğuk havadan zarar görmüş cildi yumuşatmak ve korumak için kullanılır. Bu doğal yağ cildi yumuşatan, dengeleyen ve nemlendiren A,E ve F gibi birçok vitamin, mineral ve temel yağ asitleri yönünden zengindir. Shea Yağı güçlü nemlendirici etkisiyle donuk, kuru ve çatlamış vücut için harika bir destek sağlar. Cildi yenilemeye, dolaşımı hızlandırmaya yardımcı olur.


İçeriğindeki doğal besleyici ve zengin özlerle karın bölgenizi rahatlatmayı destekler. Shea Yağı ve E Vitamini içeren formülü ile cildinizi nemlendirmeye ve hamilelik dönemindeki çatlak oluşumunu engeller ve kaşıntıyı önler. Doğum sonrasında da kullanılması önerilir.

Burt's Bees Mama Bee Belly Butter, %99 doğal formüle sahip annelerin ve anne adaylarının severek kullanabileceği bakım kremidir.
Annelerin karın bölgesine özgü geliştirilen doğal besleyici özelliğe ve doğal içeriklere sahip bu bakım kremi annelerin cilt bakımı için rahatlatıcı etkili ideal bir üründür. Bileşiminde Kakao Yağı ve E Vitamini içermektedir.
Hassas formülü ile cildi derinlemesine nemlendirmeye ve çatlakların görünümünü azaltmaya destek olur. 
Cildi besleyerek elastik olmasını sağlar ve cilde yumuşaklık kazandırır.
Doğum sonrasında da kullanmaya devam edebilirsiniz.
Paraben, Ftalat veya Petrokimyasal içermez

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder